1. מהו מושב בוסטר לילדים?
מושב בטיחות לילדים מגביה את הילד למצב ישיבה שבו חגורת הבטיחות תהיה מונחת עליו בצורה נכונה ובטוחה. לאורך החזה ולאורך חיקו. הוא נקרא בוסטר בגלל שהוא נותן בוסט כלומר מגביה את הילד במצב ישיבה כך שהחגורה תמוקם נכון ובצורה בטיחותית שתגן על הילד בזמן תאונה. ללא הגבהה/בוסטר  ילדים במושב נוטים להחליק קדימה על מנת לכופף את ברכיהם מעבר לקצה המושב. דבר שגורם להם אי נוחות וגם אינו בטיחותי.
2. כיצד באבלבאם עובד?
נפח את באבלבאם ע״י מספר נשיפות לתוך השסתום. שני התופסנים האדומים בצידי הבוסטר תופסים וממקמים נכון את חגורת הבטיחות לרוחב חיקו של הילד. תופסן הכתף העליון ממקם נכון את חגורת הכתף לאורך מרכז החזה של הילד. באבלבאם מגביה את הילד כך שלא יצטרך להחליק קדימה כדי לכופף את רגליו מעבר לקצה המושב. בנוסף ההגבה מאפשרת לו להתבונן בנוף דרך החלון.
3. מדוע באבלבאם על פני בוסטרים אחרים?
  • נוחות ורכות - באבלבאם הוא כנראה הבוסטר הנייד הכי נוח לישיבה שקיים היום בשוק. וכולנו כהורים יודעים כמה חשוב שיהיה נוח לילדינו בנסיעות, במיוחד נסיעות ארוכות.וגם לנו כהורים נוח מאוד להתקין את הבוסטר ברכב
  • בטיחות ללא פשרות - ארגון ה IIHS היוקרתי (הארגון לבטיחות בדרכים האמריקאי של חברות הביטוח) מדרג את באבלבאם בוסטר בדרוג הכי גבוה שנקרא Best bet booster וזאת במשך 8 שנים ברציפות כבוסטר הממקם את חגורת הבטיחות,belt positioning booster seat. התקנים אחרים הקיימים בשוק הממקמים את חגורת הבטיחות בלבד,belt positioning only,אך חסרים את אלמנט ההגבהה, boost, לא נחשבים ע״י ארגון ה IIHS כבוסטרים ולכן לא נכללים ברשימת הבוסטרים המומלצים על ידו. זוהי נקודה מאוד חשובה לכם כהורים ולכן אנו ממליצים לקרוא את IIHS כאן.
  • קל משקל וקומפקטי - באבלבאם הינו הבוסטר הקל ביותר שקיים. במצב רפוי הוא מקופל לתוך תיק/מזוודה כמו סוודר ולכן מתאים לנסיעה לחו״ל עם הילדים כששוכרים רכב. באבלבאם ישמש אתכם ברכב בארץ וגם ברכב בחו״ל. 
4. כמה שנים נמצא באבלבאם בשוק?
באבלבאם קיים משנת 2009 בשוק ונמכרו כבר מיליוני יחידות בעשרות מדינות ברחבי העולם . כך שיש למוצר ניסיון רב בשוק.
5. אני מחפשת פתרון להושיב שלושה במושב האחורי של רכבי ,האם באבלבאם מתאים?
בהחלט! באבלבאם הינו הפתרון היחידי שבו אפשר להושיב שלושה ילדים מאחורה בנוחות ובבטיחות! גם כאשר מדובר על שני כסאות בטיחות (שכידוע הם מאוד גדולים) אפשר לשים ביניהם את באבלבאם בנוחות ובבטיחות. וזאת בזכות הרכות והגמישות של באבלבאם. עם באבלבאם הילד יכול לחגור את עצמו לבד.
6. באלו צבעים אפשר לרכוש את באבלבאם?
באבלבאם מגיע בשני צבעים , שחור או וורוד.
7.הילד שלי בן 9, הוא יכול לחגור חגורת בטיחות ברכב מבלי לשבת על בוסטר?
אני נתקל בהרבה מקרים שהורים חוגרים את ילדם בחגורת הבטיחות מבלי להושיבם על בוסטר מתוך חשיבה כי ילדם כבר גדול . וזו טעות שמהווה סיכון ממשי לבטיחות הילד בעת תאונה!  ילד מתחת לגובה 145 ס״מ חייב לשבת על בוסטר!  הנה ציטוט מתוך אתר בטרם  :  ״לחגורות הבטיחות תפקיד חשוב בהגנה על האדם בזמן תאונה, אך הן נועדו למבוגרים ואינן מתאימות לרוב הילדים שגובהם נמוך מ-145 ס"מ (ילדים בגיל 11 שנים לערך). תפקיד מושב ההגבהה (בוסטר) הוא להתאים בין חגורות הבטיחות ברכב לבין הילד. מושב ההגבהה (בוסטר) מגביה את הילד וממקם את חגורת האגן על אגן הירכיים ואת חגורת הכתף מעל בית החזה, על עצם הבריח. בכך מגן מושב ההגבהה על הילד מפני פגיעות חמורות בזמן תאונת דרכים. פגיעות פנימיות חמורות נגרמו לילדים שהיו מעורבים בתאונה אשר ישבו ללא מושב מסוג בוסטר״  הנה סרטון  "Not Big Enough" שממחיש את הסיכון לילד חגור אך ללא ישיבה על בוסטר  https://youtu.be/D9EGCi922Ps
נגישות